POSJETITE 85.114.140.135:28022 NOVI JEDITE KOD JOA SERVER!
POSJETITE 85.114.140.135:28022 NOVI JEDITE KOD JOA SERVER!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Žalbe na admine

Go down 
+18
NasSseR
0wNzZ_!
Chi[z]Y Li[Z]zY
BlaCk MaMba
^^GuNNeR^
_SHYLA_STYLEZ_<3
GrofDrakula
DeGeN
DrHouse
memo
AvB
DeMoNcEk
medium1337
bbc
samo ultra
neonceK
dzile
Baya
22 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Baya
Admin
Admin
Baya


Broj komentara : 160
Join date : 2011-04-08
Age : 28
Mjesto : Sarajevo

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyFri Apr 08, 2011 11:01 pm

Ovdje pišite žalbe na admine i na njihov rad na serveru.
Back to top Go down
https://jeditekodjoa.bosnianforum.com
dzile
Korisnik
Korisnik
dzile


Broj komentara : 23
Join date : 2011-04-12

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyTue Apr 12, 2011 8:21 pm

Koji si ti glupan sile kad dobijes ti svog admina banaj me kad hoces kolko hoces a ne jado ovako ! I sto ti ne bih psovo?
tek se rodio nikog u bazi ja sam sa glokom mapa inferno krenem kroz tunel izac kad prvo smoke pa fles baci neko .. normala cucnem iza one rtd kutije i ubijem sileta.. i jad promjeni nik na demoncek i ban. Jkj serveri su davno propali u ti svi vide .. .. Za sta su napravljene te glupe kutije nego da se sakrijes iza njih? ... ma smijesni ste poz ;
Back to top Go down
neonceK




Broj komentara : 2
Join date : 2011-04-13

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyWed Apr 13, 2011 11:36 am

dzile wrote:
Koji si ti glupan sile kad dobijes ti svog admina banaj me kad hoces kolko hoces a ne jado ovako ! I sto ti ne bih psovo?
tek se rodio nikog u bazi ja sam sa glokom mapa inferno krenem kroz tunel izac kad prvo smoke pa fles baci neko .. normala cucnem iza one rtd kutije i ubijem sileta.. i jad promjeni nik na demoncek i ban. Jkj serveri su davno propali u ti svi vide .. .. Za sta su napravljene te glupe kutije nego da se sakrijes iza njih? ... ma smijesni ste poz ;

Ti si brate rtd prostak ,) i prestani psovat bolidu
Back to top Go down
dzile
Korisnik
Korisnik
dzile


Broj komentara : 23
Join date : 2011-04-12

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyWed Apr 13, 2011 12:31 pm

ja sam normalan na serveru sve dok meni ne pocne neko srat... a on je jedva doceko da me banuje zato sto ionako misli da imam wh Smile Uvuci se ti njemu u guzicu malo
Back to top Go down
samo ultra




Broj komentara : 2
Join date : 2011-04-13

Žalbe na admine Empty
PostSubject: za demona !!!   Žalbe na admine EmptyWed Apr 13, 2011 9:54 pm

samo mi reci kako te nije stid... provociras sa nekim lijevim nickom, kurcis se , prozivas i onda kad ti neko nesta kaze banujes ga.. kakav si ti mangup ne mogu da vjerujem, ko te god ubije ti fol ismijavas, lolas, govoris koji mene retard ubije i kad ti neko nesta kaze banujes ga... znam da ce sad paljba na mene fol ovo ono, jer ima jadova sto ce ti se uvlacit u guzicu uvjek jer si admin, ja takav nisam... kad je neko jad, jad je Wink zivio ti meni Cool
Back to top Go down
bbc
Korisnik
Korisnik



Broj komentara : 7
Join date : 2011-04-15
Mjesto : Sarajevo

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptySun Apr 17, 2011 4:29 pm

Senade nisi ti za admina!! samo toliko
Back to top Go down
medium1337
Korisnik
Korisnik
medium1337


Broj komentara : 49
Join date : 2011-04-17
Age : 29
Mjesto : R 4 J 3 V 0 5 4

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptySun Apr 17, 2011 5:36 pm

Žalba na admina Slo[M]fio's zato što mu smrde čarape.

Ne, stvarno žalba na slomfu lik me banuje nije ni provjerio ni ništa, samo je yunub il' kako mu je već nick, rek'o da sam ga izbušio i ovaj paf ban ? o.O

Nick minimal +_O, unban ne treba, proš'o ban
<3
Back to top Go down
DeMoNcEk
Korisnik
Korisnik



Broj komentara : 18
Join date : 2011-04-12

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyMon Apr 18, 2011 11:44 pm

samo ultra wrote:
samo mi reci kako te nije stid... provociras sa nekim lijevim nickom, kurcis se , prozivas i onda kad ti neko nesta kaze banujes ga.. kakav si ti mangup ne mogu da vjerujem, ko te god ubije ti fol ismijavas, lolas, govoris koji mene retard ubije i kad ti neko nesta kaze banujes ga... znam da ce sad paljba na mene fol ovo ono, jer ima jadova sto ce ti se uvlacit u guzicu uvjek jer si admin, ja takav nisam... kad je neko jad, jad je Wink zivio ti meni Cool

nisam te ja ban Wink
Back to top Go down
AvB




Broj komentara : 2
Join date : 2011-04-18

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyTue Apr 19, 2011 8:04 am

DeMoNcEk wrote:
samo ultra wrote:
samo mi reci kako te nije stid... provociras sa nekim lijevim nickom, kurcis se , prozivas i onda kad ti neko nesta kaze banujes ga.. kakav si ti mangup ne mogu da vjerujem, ko te god ubije ti fol ismijavas, lolas, govoris koji mene retard ubije i kad ti neko nesta kaze banujes ga... znam da ce sad paljba na mene fol ovo ono, jer ima jadova sto ce ti se uvlacit u guzicu uvjek jer si admin, ja takav nisam... kad je neko jad, jad je Wink zivio ti meni Cool

nisam te ja ban Wink

ja sam ga ban, zna on sto sve smo na srv zavrsili i et Cool
Back to top Go down
bbc
Korisnik
Korisnik



Broj komentara : 7
Join date : 2011-04-15
Mjesto : Sarajevo

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyTue Apr 19, 2011 4:08 pm

demon na tebe ide zalba zato sto si svakakvim igracima dao svoj pw , fol naser zna prepoznat cit , zna al u kurcu.
Back to top Go down
DeMoNcEk
Korisnik
Korisnik



Broj komentara : 18
Join date : 2011-04-12

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyTue Apr 19, 2011 6:24 pm

bbc wrote:
demon na tebe ide zalba zato sto si svakakvim igracima dao svoj pw , fol naser zna prepoznat cit , zna al u kurcu.

Ti skiler ? Ti znas ?
I nije radi toga dobio pw ,)
Back to top Go down
memo




Broj komentara : 2
Join date : 2011-04-19
Age : 50
Mjesto : sarajevo

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyTue Apr 19, 2011 6:29 pm

DeMoNcEk wrote:
bbc wrote:
demon na tebe ide zalba zato sto si svakakvim igracima dao svoj pw , fol naser zna prepoznat cit , zna al u kurcu.

Ti skiler ? Ti znas ?
I nije radi toga dobio pw ,)
Sramota velika dat ppk-u kao sto je Nasser pw!!! Tip je ne odgojen, seljacina, konta da je mangup a ustvari je pi...ca...Tip je retard!!!!!!!! Citav svoj kanteraski vijek se nada adminu. Sreca pa je head admin inteligentan momak, pa ce taj admin zauvjek ostati u carstvu snova doticnog kretena.
Back to top Go down
DeMoNcEk
Korisnik
Korisnik



Broj komentara : 18
Join date : 2011-04-12

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyTue Apr 19, 2011 6:39 pm

memo wrote:
DeMoNcEk wrote:
bbc wrote:
demon na tebe ide zalba zato sto si svakakvim igracima dao svoj pw , fol naser zna prepoznat cit , zna al u kurcu.

Ti skiler ? Ti znas ?
I nije radi toga dobio pw ,)
Sramota velika dat ppk-u kao sto je Nasser pw!!! Tip je ne odgojen, seljacina, konta da je mangup a ustvari je pi...ca...Tip je retard!!!!!!!! Citav svoj kanteraski vijek se nada adminu. Sreca pa je head admin inteligentan momak, pa ce taj admin zauvjek ostati u carstvu snova doticnog kretena.

A ko si ti da dodjes ovdje i da ga vrijedjas ?
Momka ni neznas ? Nauci se kulture Wink
Back to top Go down
DrHouse




Broj komentara : 3
Join date : 2011-04-19
Age : 63
Mjesto : Sarajevo

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyTue Apr 19, 2011 6:42 pm

DeMoNcEk wrote:
bbc wrote:
demon na tebe ide zalba zato sto si svakakvim igracima dao svoj pw , fol naser zna prepoznat cit , zna al u kurcu.

Ti skiler ? Ti znas ?
I nije radi toga dobio pw ,)

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Ma nemojte mi rec da naser ima pw lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Pa balo nema postovanja ni prema kome. Ja sam 1960 godiste i imam bar 40-50 prijatelja koji igraju cs starijih i mladjih od mene po 4-5 godina. Dijete nije shvatilo da ovo nije igrica za djecicu, nek ide dojit mamu. lol! lol! lol! lol! lol! Kako ce on meni glumit admina kad ni tablicu mnozenja jos nije uspio savladat lol! lol! lol! lol! lol! Mix.James.Bond uozbilji se!!! Pa ne moze ti balavurdija odredjivat pravila na serveru!!!
Back to top Go down
memo




Broj komentara : 2
Join date : 2011-04-19
Age : 50
Mjesto : sarajevo

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyTue Apr 19, 2011 6:49 pm

DeMoNcEk wrote:
memo wrote:
DeMoNcEk wrote:
bbc wrote:
demon na tebe ide zalba zato sto si svakakvim igracima dao svoj pw , fol naser zna prepoznat cit , zna al u kurcu.

Ti skiler ? Ti znas ?
I nije radi toga dobio pw ,)
Sramota velika dat ppk-u kao sto je Nasser pw!!! Tip je ne odgojen, seljacina, konta da je mangup a ustvari je pi...ca...Tip je retard!!!!!!!! Citav svoj kanteraski vijek se nada adminu. Sreca pa je head admin inteligentan momak, pa ce taj admin zauvjek ostati u carstvu snova doticnog kretena.

A ko si ti da dodjes ovdje i da ga vrijedjas ?
Momka ni neznas ? Nauci se kulture Wink
Ko sam Ja? Igrac!!! Imam puno pravo da vrijedjam osobu koju jako dobro poznajem!!! Ne bih ni komentarisao doticnog da nisam imao licne kontakte s njim (u negativnom smislu) i na kraju je doslo do te mjere da sam ga blokirao na fb. Ti si fin momak demoncek, ali ne sjecam se da si polozio advokaturu, mada s obzirom na naserovu inteligenciju, ja ni u wc ne bih isao bez advokata, da me govno ne bi tuzilo lol!
Back to top Go down
DeGeN
Korisnik
Korisnik
DeGeN


Broj komentara : 40
Join date : 2011-04-12
Age : 29
Mjesto : Butmir <3

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyTue Apr 19, 2011 7:08 pm

JA ŠTA TREBAMO SVI SA PO 60 GODINA IGRAT KANTERA !? drhouse uozbilji se.
Back to top Go down
GrofDrakula




Broj komentara : 4
Join date : 2011-04-19

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyTue Apr 19, 2011 7:16 pm

DeGeN wrote:
JA ŠTA TREBAMO SVI SA PO 60 GODINA IGRAT KANTERA !? drhouse uozbilji se.
Redovno citam postove na ovom forumu, i nikad do sad nisam nista komentariso, iako sam banovan vise puta beze... E sad si sine pretjero. Ja sam 1974 godiste, i za svu djecu koja vole spamat:
[b]DJECO, IDITE U SKOLU!!! MI STARIJA RAJA SMO TO ODRADILI.
DJECO, NADJITE POSAO, MI STARIJI SMO I TO ODRADILI
DJECO, KUPITE STAN DA VAM MAMA NE HODA PO SOBI, MI STARIJI SMO I TO ODRADILI
DJECO, KUPITE AUTO, MI STARIJI GA VEC IMAMO
DJECO, GANJAJTE TREBE, MI STARIJI IMAMO I ZENE I DJECU
DJECO, OBIDJITE SVIJETA, I TO SMO MI URADILI

E KAD SVE TO ZAVRSITE DODJITE DA SE IGRATE S NAMA JER ZA SAD STE SAMO DJECA S NAOCALAMA, BEZ ZNANJA, ZVANJA, TREBE, POSLA, STANA, AUTA S NACRTANOM PUSKOM U RUCI I JEZICINOM KO ANAKONDA
Back to top Go down
DeMoNcEk
Korisnik
Korisnik



Broj komentara : 18
Join date : 2011-04-12

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyTue Apr 19, 2011 7:18 pm

memo...ne zelim ulazit u to sta je i kako je...ja sam sa naserom dobar...dobar on prema meni ja prema njemu...
Dr.House...ima "djece" koja znaju vise o csu od tebe i tih kao tih koji su stariji...nije bitno u godinama vec u iskustvu..
ja imam 20 godina i sta nisam zasluzio admina ?? lol!

Grofe...svako zivi zivot kako on zeli ;-)
Back to top Go down
GrofDrakula




Broj komentara : 4
Join date : 2011-04-19

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyTue Apr 19, 2011 7:30 pm

DeMoNcEk wrote:
memo...ne zelim ulazit u to sta je i kako je...ja sam sa naserom dobar...dobar on prema meni ja prema njemu...
Dr.House...ima "djece" koja znaju vise o csu od tebe i tih kao tih koji su stariji...nije bitno u godinama vec u iskustvu..
ja imam 20 godina i sta nisam zasluzio admina ?? lol!

Grofe...svako zivi zivot kako on zeli ;-)
Upravo tako demoncek i ja kolko vidim tebi je ovaj ne sjecam mu se nika i napisao da si dobar momak. To sto si drug s naserom ne znaci da on i valja, barem ne svima. Meni licno nikad nista nije uradio ali mi nije ni simpatican, nema brate slifa momak. Samo ovo nije prvi put da se na ovom forumu spama o godinama igraca i o tome kako mi "starija raja" ne bi trebalo da igramo. E pun mi kufer toga da meni balavurdija koja nema ni kuceta ni maceta, i nista nije postigla u zivotu govori sta JA da radim. E zato sam se javio. Da podrzim stariju raju iako ne znam znate li koliko godina imaju admini na jkj1(osim aska, sve je starija raja, 30, 35 godina) i nisam primjetio da je neko od vas pitao diseta sto igra cs-a u triesetsestoj godini .Toliko od mene , pozz djeco, omladino i starija rajo(mada ja imam starog od 65 godina kojem je ziv otac- e to je starija raja hahahahahahahahah)
Back to top Go down
DeMoNcEk
Korisnik
Korisnik



Broj komentara : 18
Join date : 2011-04-12

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyTue Apr 19, 2011 7:43 pm

GrofDrakula wrote:
DeMoNcEk wrote:
memo...ne zelim ulazit u to sta je i kako je...ja sam sa naserom dobar...dobar on prema meni ja prema njemu...
Dr.House...ima "djece" koja znaju vise o csu od tebe i tih kao tih koji su stariji...nije bitno u godinama vec u iskustvu..
ja imam 20 godina i sta nisam zasluzio admina ?? lol!

Grofe...svako zivi zivot kako on zeli ;-)
Upravo tako demoncek i ja kolko vidim tebi je ovaj ne sjecam mu se nika i napisao da si dobar momak. To sto si drug s naserom ne znaci da on i valja, barem ne svima. Meni licno nikad nista nije uradio ali mi nije ni simpatican, nema brate slifa momak. Samo ovo nije prvi put da se na ovom forumu spama o godinama igraca i o tome kako mi "starija raja" ne bi trebalo da igramo. E pun mi kufer toga da meni balavurdija koja nema ni kuceta ni maceta, i nista nije postigla u zivotu govori sta JA da radim. E zato sam se javio. Da podrzim stariju raju iako ne znam znate li koliko godina imaju admini na jkj1(osim aska, sve je starija raja, 30, 35 godina) i nisam primjetio da je neko od vas pitao diseta sto igra cs-a u triesetsestoj godini .Toliko od mene , pozz djeco, omladino i starija rajo(mada ja imam starog od 65 godina kojem je ziv otac- e to je starija raja hahahahahahahahah)

slazem se sa svim sto si napisao...i nemam nista protiv toga sto vi starija raja igrate...ja bi volio da igraju starija raja na serveru nego ova "djeca".A na jkj1 znam sve admine i mislim da je dise najstariji od njih nekoliko koje znam...

Mislim je smo dosta spamali ovdje....Ipak je ovo topic zalbe za admine Very Happy Very Happy
Back to top Go down
_SHYLA_STYLEZ_<3
Korisnik
Korisnik
_SHYLA_STYLEZ_<3


Broj komentara : 324
Join date : 2011-04-13
Mjesto : RSK<3

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyTue Apr 19, 2011 8:30 pm

daj ba samo citam ova sr*nja-lik 60 godina igra cs-aj bolan nemoj me zajebavat molim te.....sad ispade vi djuturumi ne mozete igrat na serv ako uopste i imate tolko godina... daj bjaaaazi....



Quote :
]DJECO, IDITE U SKOLU!!! MI STARIJA RAJA SMO TO ODRADILI.
DJECO, NADJITE POSAO, MI STARIJI SMO I TO ODRADILI
DJECO, KUPITE STAN DA VAM MAMA NE HODA PO SOBI, MI STARIJI SMO I TO ODRADILI
DJECO, KUPITE AUTO, MI STARIJI GA VEC IMAMO
DJECO, GANJAJTE TREBE, MI STARIJI IMAMO I ZENE I DJECU
DJECO, OBIDJITE SVIJETA, I TO SMO MI URADILI

E KAD SVE TO ZAVRSITE DODJITE DA SE IGRATE S NAMA JER ZA SAD STE SAMO DJECA S NAOCALAMA, BEZ ZNANJA, ZVANJA, TREBE, POSLA, STANA, AUTA S NACRTANOM PUSKOM U RUCI I JEZICINOM KO ANAKONDA


e ako si ti kupio stan i nova kola+putovanja i krstarenja,i sve to postenim radom ja qrac secem odma! ja evo radim par godina pa neam ni za nafte a ti mi tu baronises nesta....mesto sto si reko nasoj djeci da lutaju svjetom,sto im nisi reko:" da ne mastaju o sengenu i vizama-odakle vam za karte i evre za troskarenje?! Kuda cete deco kad ne znate odakle ste?" eo ja svakog kog znam nista nije imo od postenog rada-samo je dobio motkom....ja stvarno nznm cime se bavis(necu ni da ulazim u to) ali sve ovo ko prodje kako si napiso on je brate SUPERMAN,bije chuck norisa svaki dan.....i da se posle svega toga vratim da igram cs-NE BI BILO SANSE!

a ja sad tebi kazem: COVECE POMOZI SVOM DETETU DA ZAVRSI SKOLU!
PA MU ONDA NADJI DOBAR POSAO!
PA GA OZENI
PA KUPI GAJBU
AUTO!
NEDAJ MU DA SVRLJA OKOLO!
IZVEDI GA NA PRAVI PUT!

A NE DA IGRAS CS-A I DA NAM PRICAS OVDE NESTO BEZVEZE A NZNS STA JE KO OD NAS PROSAO- DOBRI COVECE!

NIJE BITNO DAL SI METUZALEM ILI IVICA ILI MARICA,BITNO JE ZIVOTNO iSKUSTVO I DAL SI PROCEDJEN KROZ SITO I RESETO!

PEACE.
Back to top Go down
^^GuNNeR^
Korisnik
Korisnik
^^GuNNeR^


Broj komentara : 213
Join date : 2011-04-12
Age : 29
Mjesto : The Crime Land!

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyTue Apr 19, 2011 8:48 pm

Odi u inostranstvo i kad te pita neko odakle si?

a ti mu kazes iz bosne,hrvatske,srbije,slovenije ili da si iz makedonije ima da te pogleda kao govno obicno

nije tako lako izdrzavat porodicu kao sto neki misle Neutral
Back to top Go down
bbc
Korisnik
Korisnik



Broj komentara : 7
Join date : 2011-04-15
Mjesto : Sarajevo

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyTue Apr 19, 2011 9:30 pm

nisam ja ovdje admin nego TI , tj naser i jos par likova. tako da meni nemas sta rec skileru Cool
Back to top Go down
GrofDrakula




Broj komentara : 4
Join date : 2011-04-19

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyWed Apr 20, 2011 11:37 am

_SHYLA_STYLEZ_<3 wrote:
daj ba samo citam ova sr*nja-lik 60 godina igra cs-aj bolan nemoj me zajebavat molim te.....sad ispade vi djuturumi ne mozete igrat na serv ako uopste i imate tolko godina... daj bjaaaazi....



Quote :
]DJECO, IDITE U SKOLU!!! MI STARIJA RAJA SMO TO ODRADILI.
DJECO, NADJITE POSAO, MI STARIJI SMO I TO ODRADILI
DJECO, KUPITE STAN DA VAM MAMA NE HODA PO SOBI, MI STARIJI SMO I TO ODRADILI
DJECO, KUPITE AUTO, MI STARIJI GA VEC IMAMO
DJECO, GANJAJTE TREBE, MI STARIJI IMAMO I ZENE I DJECU
DJECO, OBIDJITE SVIJETA, I TO SMO MI URADILI

E KAD SVE TO ZAVRSITE DODJITE DA SE IGRATE S NAMA JER ZA SAD STE SAMO DJECA S NAOCALAMA, BEZ ZNANJA, ZVANJA, TREBE, POSLA, STANA, AUTA S NACRTANOM PUSKOM U RUCI I JEZICINOM KO ANAKONDA


e ako si ti kupio stan i nova kola+putovanja i krstarenja,i sve to postenim radom ja qrac secem odma! ja evo radim par godina pa neam ni za nafte a ti mi tu baronises nesta....mesto sto si reko nasoj djeci da lutaju svjetom,sto im nisi reko:" da ne mastaju o sengenu i vizama-odakle vam za karte i evre za troskarenje?! Kuda cete deco kad ne znate odakle ste?" eo ja svakog kog znam nista nije imo od postenog rada-samo je dobio motkom....ja stvarno nznm cime se bavis(necu ni da ulazim u to) ali sve ovo ko prodje kako si napiso on je brate SUPERMAN,bije chuck norisa svaki dan.....i da se posle svega toga vratim da igram cs-NE BI BILO SANSE!

a ja sad tebi kazem: COVECE POMOZI SVOM DETETU DA ZAVRSI SKOLU!
PA MU ONDA NADJI DOBAR POSAO!
PA GA OZENI
PA KUPI GAJBU
AUTO!
NEDAJ MU DA SVRLJA OKOLO!
IZVEDI GA NA PRAVI PUT!

A NE DA IGRAS CS-A I DA NAM PRICAS OVDE NESTO BEZVEZE A NZNS STA JE KO OD NAS PROSAO- DOBRI COVECE!

NIJE BITNO DAL SI METUZALEM ILI IVICA ILI MARICA,BITNO JE ZIVOTNO iSKUSTVO I DAL SI PROCEDJEN KROZ SITO I RESETO!

PEACE.
Tebi brate ni matematika iz prvog osnovne nije sjela a kamo li da znas polemisat. hahahahahahhaah cuj 1974 godiste pa 60 godina hahahahahhahahaah SJEDI JEDAN! DRUGO :KO JE TEBI KRIV STO SE BAVIS PPOGRESNIM POSLOVIMA a kako racunas cudilo bi me brate da za jedno 100 godina uspijes skuckat za ficu hahahahha
A sto se moje djece tice, sine oni ne provode dane igrajuci cs-a nego uce , treniraju i izlaze(to ti je ono kad se druzis s rajom zivljaka) Ako ti zatreba nafte kad podjes s trebom javi mi se pm-om dace ciko malo u flasi hahahahahhaahahha
Back to top Go down
GrofDrakula




Broj komentara : 4
Join date : 2011-04-19

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyWed Apr 20, 2011 11:38 am

^^GuNNeR^ wrote:
Odi u inostranstvo i kad te pita neko odakle si?

a ti mu kazes iz bosne,hrvatske,srbije,slovenije ili da si iz makedonije ima da te pogleda kao govno obicno

nije tako lako izdrzavat porodicu kao sto neki misle Neutral
RESPEKT!!!!!!!
Back to top Go down
Sponsored content





Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine Empty

Back to top Go down
 
Žalbe na admine
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Žalbe na admine
» Žalbe na admine

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Jedite kod Joa Counter Strike 1.6 serveri :: Jedite kod Joa 2-
Jump to: