POSJETITE 85.114.140.135:28022 NOVI JEDITE KOD JOA SERVER!
POSJETITE 85.114.140.135:28022 NOVI JEDITE KOD JOA SERVER!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Žalbe na admine

Go down 
+18
NasSseR
0wNzZ_!
Chi[z]Y Li[Z]zY
BlaCk MaMba
^^GuNNeR^
_SHYLA_STYLEZ_<3
GrofDrakula
DeGeN
DrHouse
memo
AvB
DeMoNcEk
medium1337
bbc
samo ultra
neonceK
dzile
Baya
22 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
_SHYLA_STYLEZ_<3
Korisnik
Korisnik
_SHYLA_STYLEZ_<3


Broj komentara : 324
Join date : 2011-04-13
Mjesto : RSK<3

Žalbe na admine - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine - Page 2 EmptyWed Apr 20, 2011 1:00 pm

Jbg Grofe kad radis posteno tesko se dolazi do svega toga...
Dobro je da bar djeca ne slede caleta koji igra cs,a pare se same zaradjuju...Nema svako SUPERTATU tu im zavidim!
Kad si vec pomenuo sport,sport kojim se ja bavim ti mozes samo da sanjas...inace sam svaki vikend napolju jer mi je posao takav...

Brate,trosim benzin...Ali hvala u svakom slucaju,ako mi stanu kola doteracu ih do tebe da ih popravis...
Back to top Go down
BlaCk MaMba
Korisnik
Korisnik
BlaCk MaMba


Broj komentara : 6
Join date : 2011-04-13
Age : 37
Mjesto : Srebrenik

Žalbe na admine - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine - Page 2 EmptyWed Apr 20, 2011 1:28 pm

Nije mi jasno koji qrac spamate, ovak je i prosli forum bio upropasten zbog spamera. Ima pdf za spam pa tamo idite spamajte, ovde fino pise "Zalbe za admine". Admine malo obrati paznju na ove spamere.
Back to top Go down
Baya
Admin
Admin
Baya


Broj komentara : 160
Join date : 2011-04-08
Age : 28
Mjesto : Sarajevo

Žalbe na admine - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine - Page 2 EmptyWed Apr 20, 2011 1:49 pm

SVAKI SLIJEDECI SPAM NA OVU TEMU JE BAN. Wink


BACK TO TOPIC Arrow Arrow
Back to top Go down
https://jeditekodjoa.bosnianforum.com
Chi[z]Y Li[Z]zY
Korisnik
Korisnik



Broj komentara : 7
Join date : 2011-04-13

Žalbe na admine - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine - Page 2 EmptyWed Apr 20, 2011 11:21 pm

JBO TE SVI SPAMAJU PA HOCU I JA

Evo da nesto kazem za ovo sve sto ste vi ovde pisali i pametovali jedni drugima, sta je vama ba, nije vam ovo zelim zelis, ako je mucha dao naseru pw od admina neka mu je dao to je njegovo pravo, a ne vase da mu vi sudite i prigovarate, to je samo cista ljubomora.. ako vam se ne svidja na serveru, promjenite ga brate mili, servera na hiljade. Ja ovde igram jos od kako je jedan server imao, sad u zadnje vrijeme udjem po 20tak min i izadjem jer se nemoze igrati, nema admina i kad ih ima isto ko i da ih i nema. ali hajd to je nebitno. uzivajte i zezajte se ne zavidite jedni drugima radi glupog admina, bolje da sklapate prijateljstva nego da ih rusite kapirate ?

OVO JE GROF OVAJ NAPISAO
1.DJECO, IDITE U SKOLU!!! MI STARIJA RAJA SMO TO ODRADILI.
2.DJECO, NADJITE POSAO, MI STARIJI SMO I TO ODRADILI
3.DJECO, KUPITE STAN DA VAM MAMA NE HODA PO SOBI, MI STARIJI SMO I TO ODRADILI
4.DJECO, KUPITE AUTO, MI STARIJI GA VEC IMAMO
5.DJECO, GANJAJTE TREBE, MI STARIJI IMAMO I ZENE I DJECU
6.DJECO, OBIDJITE SVIJETA, I TO SMO MI URADILI

A EVO TI MOJ ODGOVOR NA TO
1.DJECA IDU U SKOLU ALI SA STRAHOM, MI SMO TO PROSLI NEKI NISU, TREBAO SI DA NAPISES NESTO PAMETNO, A NE SAMO MI SMO TO ODRADILI, TREBAS DA POSAVJETUJES KAKO I STA DA RADE AKO SI VEC TO PROSAO.
2.DJECA NEMOGU NACI POSAO, NEGO MOMCI KOJI SU ZAVRSILI SKOLU, KOJI SU NAPUNILI 18 GOD, TO SU VEC MOMCI, ALI DANAS NACI POSAO KO DOBITI NA BINGU, OVDE U OVOJ NASOJ BJEDNOJ DRZAVI BOSNI I HERCEGOVINI.
3. KUPITI STAN NEMOZEMO, JER NEMA SE POSLA, JEDINO MOZES ZAMISLJATI DA GA IMAS DRUGACIJE NEMOZES OD POSTENO ZARADJENOG NOVCA, I BOLJE MI JE DA MI MAJKA HODA PO SOBI, JER KAD TAD NJE NECE VISE BITI, BOLJE MI JE BITI UZ NJU, NEGO DA IMAM 10 STANOVA. MAJKA JE NE PROCJENJIVA.
4. ZNACI KUPITI AUTO ISTO KAO I STAN SAMO MOZE BITI LIJEP SAN, JER BEZ POSLA, NEMA PARA, BEZ PARA NEMA STANA TJ. NEMA NISTA OD OVOGA.
5. POLAKO GANJACE I ONI TREBE, ILI STO SE KULTURNIJE KAZE DJEVOJKE. ALI AKO NEMAS PARA NEMOZES NI DJEVOJKU NACI, JER SVAKA DANAS TRAZI SPONZORA, RIJETKE SU TE KOJE NISU SA TOBOM RADI NOVCA. A BEZ TOGA NEMA NI DJECE.
6. I OVO ZA OBILAZAK SVIJETA NECU NISTA DA TI GOVORIM, JER JE I TO SAMO PUSTI SAN, KAO I POSAO, AUTO, STAN, DJEVOJKA (NORMALNA).
ZNACI MOJ GROFE SVE SE SVODI NA NOVAC, A POSTENIM RADOM OD OVOGA SVEGA STO SI TI NABROJAO NEMOZE NISTA DA SE OSTVARI, JER NOVAC POKRECE SVE I POSAO I STAN I AUTO I ZENE, JER KO STO SE KAZE OD LJUBAVI SE NE ZIVI. I OVAJ STO JE REKAO _SHYLA_STYLEZ_<3 UPRAVU JE U JEDNU RUKU STO TI JEE REKAO, DA TREBAS DA SE OKRENES DJECI A NE KANTERU, ALI I U DRUGU RUKU NIJE, JER KANTER JE ZABAVNA STVAR, A I STARIJI LJUDI TREBAJU DA SE ZABAVLJAJU NE SAMO MLADI.

DANAS SVAKO HOCE DA BUDE PAMETAN JER JE MALA KONKURENCIJA AKO KONTAS STA HOCU DA TI KAZEM. SVI PAMETUJU, GLUME NEKE INTELEKTUALCE ALI NIKO OD TIH "INTELEKTUALACA" NIJE TO, MA NI BLIZU, ZATO KAD VAS SE NESTO NE TICE NEMOJTE GURATI NOS GDJE MU NIJE MJESTO, NE SAMO TI NEGO PRVI JA, PA TI I SVI OSTALI STO IMAJU OVDE NA FORUMU A I SIRE OKO FORUMA, STO SI OVO NAPISAO GORE, ZA POSAO, SKOLU, AUTO ITD. TREBAO SI IH POSAVJETOVATI KAKO NA ISPRAVAN NACIN DOCI DO NOVCA I KAKVI TREBAJU DA BUDU U SKOLI, A NE ONAKO. JA SAM SVE TO PROSAO, I SKOLU, I POSLOVE, I DJEVOJKE PA CAK I STANOVE TE( IMAM SVOJ SPRAT CITAV) ZNACI TO JE KAO STAN, ALI NIJE TO TO DOK SE NE OZENIS, E ONDA JE TO DRUGA STVAR....

ET NADAM SE DA NISAM PUNO PAMETOVAO JER MI NE IDE TO OD RUKE HEHE.. POZDRAV ZA SVE, CUVAJTE SE I BUDITE PAMETNI.. JA JOS SAM SAMO ZABORAVIO DA KAZEM DA JA GROFE IMAM 22 GOD A PROSAO SAM DOSTA TOGA Wink
Back to top Go down
DrHouse




Broj komentara : 3
Join date : 2011-04-19
Age : 63
Mjesto : Sarajevo

Žalbe na admine - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine - Page 2 EmptyThu Apr 21, 2011 11:03 am

Chi[z]Y Li[Z]zY wrote:
JBO TE SVI SPAMAJU PA HOCU I JA

Evo da nesto kazem za ovo sve sto ste vi ovde pisali i pametovali jedni drugima, sta je vama ba, nije vam ovo zelim zelis, ako je mucha dao naseru pw od admina neka mu je dao to je njegovo pravo, a ne vase da mu vi sudite i prigovarate, to je samo cista ljubomora.. ako vam se ne svidja na serveru, promjenite ga brate mili, servera na hiljade. Ja ovde igram jos od kako je jedan server imao, sad u zadnje vrijeme udjem po 20tak min i izadjem jer se nemoze igrati, nema admina i kad ih ima isto ko i da ih i nema. ali hajd to je nebitno. uzivajte i zezajte se ne zavidite jedni drugima radi glupog admina, bolje da sklapate prijateljstva nego da ih rusite kapirate ?

OVO JE GROF OVAJ NAPISAO
1.DJECO, IDITE U SKOLU!!! MI STARIJA RAJA SMO TO ODRADILI.
2.DJECO, NADJITE POSAO, MI STARIJI SMO I TO ODRADILI
3.DJECO, KUPITE STAN DA VAM MAMA NE HODA PO SOBI, MI STARIJI SMO I TO ODRADILI
4.DJECO, KUPITE AUTO, MI STARIJI GA VEC IMAMO
5.DJECO, GANJAJTE TREBE, MI STARIJI IMAMO I ZENE I DJECU
6.DJECO, OBIDJITE SVIJETA, I TO SMO MI URADILI

A EVO TI MOJ ODGOVOR NA TO
1.DJECA IDU U SKOLU ALI SA STRAHOM, MI SMO TO PROSLI NEKI NISU, TREBAO SI DA NAPISES NESTO PAMETNO, A NE SAMO MI SMO TO ODRADILI, TREBAS DA POSAVJETUJES KAKO I STA DA RADE AKO SI VEC TO PROSAO.
2.DJECA NEMOGU NACI POSAO, NEGO MOMCI KOJI SU ZAVRSILI SKOLU, KOJI SU NAPUNILI 18 GOD, TO SU VEC MOMCI, ALI DANAS NACI POSAO KO DOBITI NA BINGU, OVDE U OVOJ NASOJ BJEDNOJ DRZAVI BOSNI I HERCEGOVINI.
3. KUPITI STAN NEMOZEMO, JER NEMA SE POSLA, JEDINO MOZES ZAMISLJATI DA GA IMAS DRUGACIJE NEMOZES OD POSTENO ZARADJENOG NOVCA, I BOLJE MI JE DA MI MAJKA HODA PO SOBI, JER KAD TAD NJE NECE VISE BITI, BOLJE MI JE BITI UZ NJU, NEGO DA IMAM 10 STANOVA. MAJKA JE NE PROCJENJIVA.
4. ZNACI KUPITI AUTO ISTO KAO I STAN SAMO MOZE BITI LIJEP SAN, JER BEZ POSLA, NEMA PARA, BEZ PARA NEMA STANA TJ. NEMA NISTA OD OVOGA.
5. POLAKO GANJACE I ONI TREBE, ILI STO SE KULTURNIJE KAZE DJEVOJKE. ALI AKO NEMAS PARA NEMOZES NI DJEVOJKU NACI, JER SVAKA DANAS TRAZI SPONZORA, RIJETKE SU TE KOJE NISU SA TOBOM RADI NOVCA. A BEZ TOGA NEMA NI DJECE.
6. I OVO ZA OBILAZAK SVIJETA NECU NISTA DA TI GOVORIM, JER JE I TO SAMO PUSTI SAN, KAO I POSAO, AUTO, STAN, DJEVOJKA (NORMALNA).
ZNACI MOJ GROFE SVE SE SVODI NA NOVAC, A POSTENIM RADOM OD OVOGA SVEGA STO SI TI NABROJAO NEMOZE NISTA DA SE OSTVARI, JER NOVAC POKRECE SVE I POSAO I STAN I AUTO I ZENE, JER KO STO SE KAZE OD LJUBAVI SE NE ZIVI. I OVAJ STO JE REKAO _SHYLA_STYLEZ_<3 UPRAVU JE U JEDNU RUKU STO TI JEE REKAO, DA TREBAS DA SE OKRENES DJECI A NE KANTERU, ALI I U DRUGU RUKU NIJE, JER KANTER JE ZABAVNA STVAR, A I STARIJI LJUDI TREBAJU DA SE ZABAVLJAJU NE SAMO MLADI.

DANAS SVAKO HOCE DA BUDE PAMETAN JER JE MALA KONKURENCIJA AKO KONTAS STA HOCU DA TI KAZEM. SVI PAMETUJU, GLUME NEKE INTELEKTUALCE ALI NIKO OD TIH "INTELEKTUALACA" NIJE TO, MA NI BLIZU, ZATO KAD VAS SE NESTO NE TICE NEMOJTE GURATI NOS GDJE MU NIJE MJESTO, NE SAMO TI NEGO PRVI JA, PA TI I SVI OSTALI STO IMAJU OVDE NA FORUMU A I SIRE OKO FORUMA, STO SI OVO NAPISAO GORE, ZA POSAO, SKOLU, AUTO ITD. TREBAO SI IH POSAVJETOVATI KAKO NA ISPRAVAN NACIN DOCI DO NOVCA I KAKVI TREBAJU DA BUDU U SKOLI, A NE ONAKO. JA SAM SVE TO PROSAO, I SKOLU, I POSLOVE, I DJEVOJKE PA CAK I STANOVE TE( IMAM SVOJ SPRAT CITAV) ZNACI TO JE KAO STAN, ALI NIJE TO TO DOK SE NE OZENIS, E ONDA JE TO DRUGA STVAR....

ET NADAM SE DA NISAM PUNO PAMETOVAO JER MI NE IDE TO OD RUKE HEHE.. POZDRAV ZA SVE, CUVAJTE SE I BUDITE PAMETNI.. JA JOS SAM SAMO ZABORAVIO DA KAZEM DA JA GROFE IMAM 22 GOD A PROSAO SAM DOSTA TOGA Wink
shera brate sve si u pravu samo si fulio temu
cijela ova frka je pocela jer nasser banuje bezveze, a onda se tip pozalio da ga dijete banuje, pa su djeca pocela suplju kako stariji ne treba da igraju. grof im je rekao da ne vrijedjaju starije i da rade pametnije stvari. polako shera imas dvadesetak godina i vec si star za onu djecicu iz moje mahale sto igraju kantera. Nemoj brate igrat nije ovo za tebe .Star si ti za ovog. E ti bi se pobunio i rekao koji si ti faktor balavac jedan da ti meni govoris, a ni oprat se nisi naucio sam. eto toliko
pozz svima
Back to top Go down
Chi[z]Y Li[Z]zY
Korisnik
Korisnik



Broj komentara : 7
Join date : 2011-04-13

Žalbe na admine - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine - Page 2 EmptyThu Apr 21, 2011 5:21 pm

Ma nisam ja brate moj nista fulio, nego govorim kako si trebao da im kazes, ali i to si upravu, sta tebi ima ko govoriti valja li za tebe cs ili ne valja, napisao sam i gore isto tako... ti imas svoje pravo i svako ima svoje pravo da od svog zivota radi sta hoce ha ya.. to je jedna velika realnost.. ma pustite nasera ima on svojih bubica isto ko sto svako od nas ima.. tako da ove "kretene" i "klocine" treba samo qlirati ha ya.. pozdrav pasa moj lepi Smile))
Back to top Go down
bbc
Korisnik
Korisnik



Broj komentara : 7
Join date : 2011-04-15
Mjesto : Sarajevo

Žalbe na admine - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine - Page 2 EmptyThu Apr 28, 2011 6:39 pm

ma sloofios nemoj sta zamjeriti al si bot onaj teski vidio sam te kad si prosao iza voza bacio ti bombu dosao s dglom kill te odjednom kicked and banned, nisam ja kriv sto te nogom ubijam nauci igrati pa ces i ti mene kill :S




Sayan
Back to top Go down
_SHYLA_STYLEZ_<3
Korisnik
Korisnik
_SHYLA_STYLEZ_<3


Broj komentara : 324
Join date : 2011-04-13
Mjesto : RSK<3

Žalbe na admine - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine - Page 2 EmptyFri Apr 29, 2011 7:42 pm

NEKA NAS JE DEBILCHINA JBNA SVE POBANALA SA SERVERA!!

edit:TO JE NEKI ADIS JBNI URADIO-TAKO KAZU!
Back to top Go down
0wNzZ_!




Broj komentara : 2
Join date : 2011-04-14

Žalbe na admine - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine - Page 2 EmptySat Apr 30, 2011 11:24 am

_SHYLA_STYLEZ_<3 wrote:
NEKA NAS JE DEBILCHINA JBNA SVE POBANALA SA SERVERA!!

edit:TO JE NEKI ADIS JBNI URADIO-TAKO KAZU!
qq cuj ja :O kad je to bilo ? :S
Back to top Go down
_SHYLA_STYLEZ_<3
Korisnik
Korisnik
_SHYLA_STYLEZ_<3


Broj komentara : 324
Join date : 2011-04-13
Mjesto : RSK<3

Žalbe na admine - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine - Page 2 EmptySat Apr 30, 2011 11:32 am

POBANNO CEO SERVER BOLAN STA SE LUD PRAVIS! JA PITAM POSLE KO NAS JE POBANO KAZE -ADIS,PITAM JA KAKO MU JE NIK KAZE-OWNZZ!!ne secam se tacno vremena mislim da je u vecernjim satima bilo,al nisam siguran....
AL DOBRO PROSO JE BAN!! ;D
Back to top Go down
NasSseR

NasSseR


Broj komentara : 4
Join date : 2011-04-12
Age : 30
Mjesto : Tz

Žalbe na admine - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine - Page 2 EmptySat Apr 30, 2011 3:15 pm

DrHouse wrote:
DeMoNcEk wrote:
bbc wrote:
demon na tebe ide zalba zato sto si svakakvim igracima dao svoj pw , fol naser zna prepoznat cit , zna al u kurcu.

Ti skiler ? Ti znas ?
I nije radi toga dobio pw ,)

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Ma nemojte mi rec da naser ima pw lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Pa balo nema postovanja ni prema kome. Ja sam 1960 godiste i imam bar 40-50 prijatelja koji igraju cs starijih i mladjih od mene po 4-5 godina. Dijete nije shvatilo da ovo nije igrica za djecicu, nek ide dojit mamu. lol! lol! lol! lol! lol! Kako ce on meni glumit admina kad ni tablicu mnozenja jos nije uspio savladat lol! lol! lol! lol! lol! Mix.James.Bond uozbilji se!!! Pa ne moze ti balavurdija odredjivat pravila na serveru!!!

AHAHAHAHAHAHAAHAH
Djecicu ahahahah
smijesan si lik a matematiku te mogu naucit (GIMNAZIJA JARO MOJ MOZES SAMO BLEJIT U MENE ) Cool
A sta je to postovanje ba prema kome trebam imat? sta ste vi doktori nauka ? ccc
Back to top Go down
NasSseR

NasSseR


Broj komentara : 4
Join date : 2011-04-12
Age : 30
Mjesto : Tz

Žalbe na admine - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine - Page 2 EmptySat Apr 30, 2011 3:16 pm

memo wrote:
DeMoNcEk wrote:
memo wrote:
DeMoNcEk wrote:
bbc wrote:
demon na tebe ide zalba zato sto si svakakvim igracima dao svoj pw , fol naser zna prepoznat cit , zna al u kurcu.

Ti skiler ? Ti znas ?
I nije radi toga dobio pw ,)
Sramota velika dat ppk-u kao sto je Nasser pw!!! Tip je ne odgojen, seljacina, konta da je mangup a ustvari je pi...ca...Tip je retard!!!!!!!! Citav svoj kanteraski vijek se nada adminu. Sreca pa je head admin inteligentan momak, pa ce taj admin zauvjek ostati u carstvu snova doticnog kretena.

A ko si ti da dodjes ovdje i da ga vrijedjas ?
Momka ni neznas ? Nauci se kulture Wink
Ko sam Ja? Igrac!!! Imam puno pravo da vrijedjam osobu koju jako dobro poznajem!!! Ne bih ni komentarisao doticnog da nisam imao licne kontakte s njim (u negativnom smislu) i na kraju je doslo do te mjere da sam ga blokirao na fb. Ti si fin momak demoncek, ali ne sjecam se da si polozio advokaturu, mada s obzirom na naserovu inteligenciju, ja ni u wc ne bih isao bez advokata, da me govno ne bi tuzilo lol!

Ko si ti? i ti mene blokiro ccc :/
Back to top Go down
DeGeN
Korisnik
Korisnik
DeGeN


Broj komentara : 40
Join date : 2011-04-12
Age : 29
Mjesto : Butmir <3

Žalbe na admine - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine - Page 2 EmptySun May 01, 2011 2:05 pm

SLOMOFIO DAJ MI RAZLOG BANA ?
Back to top Go down
DeGeN
Korisnik
Korisnik
DeGeN


Broj komentara : 40
Join date : 2011-04-12
Age : 29
Mjesto : Butmir <3

Žalbe na admine - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine - Page 2 EmptySun May 01, 2011 5:33 pm

evo nakon 3 sata poslije ovog bana ulazim i stavim nik AWP_PRO_KILLER , jer slomofio ima nesto protiv nika DEGEN , kad je drugi nik normala sve , kad nije odma banuje ^^ svaka čast skileru , 3 runde zaredom 4 lika ubijem i odma ban , BRAVO SLOMOFIO BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!
Back to top Go down
Chi[z]Y Li[Z]zY
Korisnik
Korisnik



Broj komentara : 7
Join date : 2011-04-13

Žalbe na admine - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine - Page 2 EmptyMon May 02, 2011 12:37 pm

Sad igra se inferno, mene lik namjerno bloka i ja mu opsujem(zasluzio ban) ali admin me nije banovo nego samo rekao nemoj psovati i gagovo me, ja mu deset puta govorim ungag me, nece budala se pravi, nick demoncek, ali nije to demoncek nego neki KRETEN MALI NAPACENI..

RAZLOG BANA JE STO SAM MU REKAO: NEMOJ MENE USUTKIVATI, USUTKUJ SVOG OCA I OVU BALAVURDIJU PO SERVERU.
ON MENI ODOGOVORI SACU TE BAN DA VIDIS KAKO SI I TI MENE PRIJE BANOVO.


ETO MU RAZLOG BANA.

PICKO JEDNA ONA OFUCANA, RECI KO SI ? ILI NE SMIJES ?


Back to top Go down
DeGeN
Korisnik
Korisnik
DeGeN


Broj komentara : 40
Join date : 2011-04-12
Age : 29
Mjesto : Butmir <3

Žalbe na admine - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine - Page 2 EmptyMon May 02, 2011 2:37 pm

Chizy znaš kad ćeš dobiti reply ? NIKADA , kao ni ja , to banuje a forum nikad ne posjeti Wink
Back to top Go down
DrHouse




Broj komentara : 3
Join date : 2011-04-19
Age : 63
Mjesto : Sarajevo

Žalbe na admine - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine - Page 2 EmptyMon May 02, 2011 6:43 pm

NasSseR wrote:
DrHouse wrote:
DeMoNcEk wrote:
bbc wrote:
demon na tebe ide zalba zato sto si svakakvim igracima dao svoj pw , fol naser zna prepoznat cit , zna al u kurcu.

Ti skiler ? Ti znas ?
I nije radi toga dobio pw ,)

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Ma nemojte mi rec da naser ima pw lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Pa balo nema postovanja ni prema kome. Ja sam 1960 godiste i imam bar 40-50 prijatelja koji igraju cs starijih i mladjih od mene po 4-5 godina. Dijete nije shvatilo da ovo nije igrica za djecicu, nek ide dojit mamu. lol! lol! lol! lol! lol! Kako ce on meni glumit admina kad ni tablicu mnozenja jos nije uspio savladat lol! lol! lol! lol! lol! Mix.James.Bond uozbilji se!!! Pa ne moze ti balavurdija odredjivat pravila na serveru!!!

AHAHAHAHAHAHAAHAH
Djecicu ahahahah
smijesan si lik a matematiku te mogu naucit (GIMNAZIJA JARO MOJ MOZES SAMO BLEJIT U MENE ) Cool
A sta je to postovanje ba prema kome trebam imat? sta ste vi doktori nauka ? ccc
Sine svoju gimnaziju znas i sam gdje mozes nabit a ako vec moram ici u privatno/prirodnomatematicki fakultet_sarajevo, odsjek matematika, i to zavrsen papcicu mali seoski
Back to top Go down
DeMoNcEk
Korisnik
Korisnik



Broj komentara : 18
Join date : 2011-04-12

Žalbe na admine - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine - Page 2 EmptyTue May 03, 2011 1:35 pm

Chi[z]Y Li[Z]zY wrote:
Sad igra se inferno, mene lik namjerno bloka i ja mu opsujem(zasluzio ban) ali admin me nije banovo nego samo rekao nemoj psovati i gagovo me, ja mu deset puta govorim ungag me, nece budala se pravi, nick demoncek, ali nije to demoncek nego neki KRETEN MALI NAPACENI..

RAZLOG BANA JE STO SAM MU REKAO: NEMOJ MENE USUTKIVATI, USUTKUJ SVOG OCA I OVU BALAVURDIJU PO SERVERU.
ON MENI ODOGOVORI SACU TE BAN DA VIDIS KAKO SI I TI MENE PRIJE BANOVO.


ETO MU RAZLOG BANA.

PICKO JEDNA ONA OFUCANA, RECI KO SI ? ILI NE SMIJES ?



Ja sam te gag... Wink
Back to top Go down
sPiriT_reaPer




Broj komentara : 4
Join date : 2011-05-05
Age : 31

Žalbe na admine - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine - Page 2 EmptyFri May 06, 2011 8:55 am

ma vas je pojeo CS!!!!!!
Back to top Go down
invisible
Korisnik
Korisnik
invisible


Broj komentara : 29
Join date : 2011-04-08
Mjesto : Sarajevo

Žalbe na admine - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine - Page 2 EmptySat May 07, 2011 7:52 am

Mucha kome ti dajes pw od admina lol.
Prva runda sa usp-om 6 killova 6 hedova, next round awp, puknem nekakvog lika, puknem Nasera, promjeni momak nick i ban.
Hvala, poz. Ovo je Nasere dokaz tvoje nemoci, a moje moci. Poz.

Evo ti malo da se osladis. :**

Žalbe na admine - Page 2 Dewestwood0003gr

Žalbe na admine - Page 2 Dewestwood0007zw

Back to top Go down
https://jeditekodjoa.bosnianforum.com
Ma_Da!
Korisnik
Korisnik
Ma_Da!


Broj komentara : 5
Join date : 2011-04-15
Age : 30
Mjesto : Bijeljina

Žalbe na admine - Page 2 Empty
PostSubject: Ownzz Motherfucker   Žalbe na admine - Page 2 EmptySat May 07, 2011 6:22 pm

Banovao si me zato sto sam bio na terasi gornjoj u infernu? Jel ti to razlog da banujes likove jel? Ili nesto drugo... (Mapa de_inferno, vreme 20:18h) Razlog???! Nauci da igras cs a da se ne nerviras Pozdrav... Cool Cool Cool
Back to top Go down
DeMoNcEk
Korisnik
Korisnik



Broj komentara : 18
Join date : 2011-04-12

Žalbe na admine - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine - Page 2 EmptySat May 07, 2011 8:41 pm

Ma_Da! wrote:
Banovao si me zato sto sam bio na terasi gornjoj u infernu? Jel ti to razlog da banujes likove jel? Ili nesto drugo... (Mapa de_inferno, vreme 20:18h) Razlog???! Nauci da igras cs a da se ne nerviras Pozdrav... Cool Cool Cool

Balkon na inferno jeste ban...ne samo na jkj serverima vec i na drugim tako taj ko te ban ima pravo Very Happy
Back to top Go down
0wNzZ_!




Broj komentara : 2
Join date : 2011-04-14

Žalbe na admine - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine - Page 2 EmptySat May 07, 2011 9:48 pm

DeMoNcEk wrote:
Ma_Da! wrote:
Banovao si me zato sto sam bio na terasi gornjoj u infernu? Jel ti to razlog da banujes likove jel? Ili nesto drugo... (Mapa de_inferno, vreme 20:18h) Razlog???! Nauci da igras cs a da se ne nerviras Pozdrav... Cool Cool Cool

Balkon na inferno jeste ban...ne samo na jkj serverima vec i na drugim tako taj ko te ban ima pravo Very Happy
znaci imam pravo hh
Back to top Go down
Ma_Da!
Korisnik
Korisnik
Ma_Da!


Broj komentara : 5
Join date : 2011-04-15
Age : 30
Mjesto : Bijeljina

Žalbe na admine - Page 2 Empty
PostSubject: ...   Žalbe na admine - Page 2 EmptySun May 08, 2011 1:48 pm

Ok ali bi volio sledeci put da me opomenes za bilo sta za sta se dobija ban... Poz
Back to top Go down
DeMoNcEk
Korisnik
Korisnik



Broj komentara : 18
Join date : 2011-04-12

Žalbe na admine - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine - Page 2 EmptySun May 08, 2011 5:43 pm

Ma_Da! wrote:
Ok ali bi volio sledeci put da me opomenes za bilo sta za sta se dobija ban... Poz

Ako vec imas cs,to bi trebao vec znati. Cool
Back to top Go down
Sponsored content





Žalbe na admine - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Žalbe na admine
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Žalbe na admine
» Žalbe na admine

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Jedite kod Joa Counter Strike 1.6 serveri :: Jedite kod Joa 2-
Jump to: