POSJETITE 85.114.140.135:28022 NOVI JEDITE KOD JOA SERVER!
POSJETITE 85.114.140.135:28022 NOVI JEDITE KOD JOA SERVER!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Žalbe na admine

Go down 
+8
DR.X.
gh0sT_rider
^^GuNNeR^
RaNGeR
Chi[z]Y Li[Z]zY
Lion-King
c0rez0r.^
Baya
12 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Baya
Admin
Admin
Baya


Broj komentara : 160
Join date : 2011-04-08
Age : 28
Mjesto : Sarajevo

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyFri Apr 08, 2011 10:50 pm

Ovdje pišite žalbe na admine i na njihov rad na serveru.
Back to top Go down
https://jeditekodjoa.bosnianforum.com
c0rez0r.^




Broj komentara : 3
Join date : 2011-04-13

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptySun Apr 17, 2011 4:38 pm

Ja stvarno neznam Banujete me bez razloga kaze lafo imo wh e fkt brt neznam (Lion-King) ajde ako imas demo posalji mi da vidim kad sam to wh navrno al fkt neznam pa eto pls daj to da vidim kad sam imo wh lione i nemoj bez razloga da BANAS ! STEAM_0:0:1796812828 0 00:05 25 1 UNBAN !!
Back to top Go down
Lion-King




Broj komentara : 4
Join date : 2011-04-12

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptySun Apr 17, 2011 5:32 pm

ma nema ti unbana uhvacen si sa wh od strane mene,rejsa i jos par igraca.
Back to top Go down
Chi[z]Y Li[Z]zY
Korisnik
Korisnik



Broj komentara : 7
Join date : 2011-04-13

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyMon Apr 18, 2011 10:51 am

Igramo danas dd2 ja imam solidan skor neznam koji je nick ultramaniac's-style asko mi spuca ss. i ban me. ajd normala to, nego nece da me unban jer je kreten mali.. recite gdje stoje te slike da mu ih stavim jer ih nema u valve/cstrike ! ili gdje to vec stoji..

asko buraz spusti se na zemlju malo nije tvoj server da ti radis sta hoces, ako sam te fino zamolio da me unban-ujes mogao si nego se ti pravis kloc, ustvari nemas se ti sta praviti kad jesi kloc, prije sve dobar samnom, dobio si admina i kurcis se po serveru, spusti se na zemlju malo lave.. pozz
Back to top Go down
RaNGeR




Broj komentara : 4
Join date : 2011-04-19

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyTue Apr 19, 2011 9:14 pm

Chi[z]Y Li[Z]zY wrote:
Igramo danas dd2 ja imam solidan skor neznam koji je nick ultramaniac's-style asko mi spuca ss. i ban me. ajd normala to, nego nece da me unban jer je kreten mali.. recite gdje stoje te slike da mu ih stavim jer ih nema u valve/cstrike ! ili gdje to vec stoji..

asko buraz spusti se na zemlju malo nije tvoj server da ti radis sta hoces, ako sam te fino zamolio da me unban-ujes mogao si nego se ti pravis kloc, ustvari nemas se ti sta praviti kad jesi kloc, prije sve dobar samnom, dobio si admina i kurcis se po serveru, spusti se na zemlju malo lave.. pozz

svka cast za ovo shera <3
Back to top Go down
Lion-King




Broj komentara : 4
Join date : 2011-04-12

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyWed Apr 20, 2011 8:04 am

shera ako si na v42 onda moras uc u folder di ti je on instaliran i onda u cstrike i tu ce ti bit. pusa
Back to top Go down
^^GuNNeR^
Korisnik
Korisnik
^^GuNNeR^


Broj komentara : 213
Join date : 2011-04-12
Age : 29
Mjesto : The Crime Land!

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyWed Apr 20, 2011 12:17 pm

Hvala ti na banu care Razz samo mi reci jel zbog psovanja?
Back to top Go down
Chi[z]Y Li[Z]zY
Korisnik
Korisnik



Broj komentara : 7
Join date : 2011-04-13

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyWed Apr 20, 2011 2:22 pm

Lion-King wrote:
shera ako si na v42 onda moras uc u folder di ti je on instaliran i onda u cstrike i tu ce ti bit. pusa


Precesljo sam 20 puta kompletan valve i cs v42 folder gdje je instaliran ovaj petch ali ga nema.. ali nacicu ga nekad pa ces da ga dobijes, klocu.
Back to top Go down
gh0sT_rider
Korisnik
Korisnik



Broj komentara : 9
Join date : 2011-05-02

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyMon May 02, 2011 6:00 pm

sve su to picke,samo izmisljaju ovaj mi psovo familiju ovaj ono ovaj ono... zajebite me malo nadjite nekog drugog o.O
ja molim nekog ko je malo ozb da vidim, i da porazgovara sa par admina...(asko,DR.X.,Small) svima cu da im dam demo, da im dam ss, da im dam sta pozele ,samo da iskuliraju kad udjem na serveru!!! pozz gh0sT_rider
Back to top Go down
DR.X.
Korisnik
Korisnik



Broj komentara : 7
Join date : 2011-05-02

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyMon May 02, 2011 7:29 pm

gh0sT_rider wrote:
sve su to picke,samo izmisljaju ovaj mi psovo familiju ovaj ono ovaj ono... zajebite me malo nadjite nekog drugog o.O
ja molim nekog ko je malo ozb da vidim, i da porazgovara sa par admina...(asko,DR.X.,Small) svima cu da im dam demo, da im dam ss, da im dam sta pozele ,samo da iskuliraju kad udjem na serveru!!! pozz gh0sT_rider

E OVAKO DA ODMA RIJESIMO NESTO ! NEKI DAN SI DOBIO BAN JER JE ALLENKO BIO SA TVOJIM NIKOM I PSOVAO FAMILIJU MENI ! PREMA TOME RIJESI TO S NJIM ILI MJENJAJ NICK! Hvala lijepo !
Back to top Go down
gh0sT_rider
Korisnik
Korisnik



Broj komentara : 9
Join date : 2011-05-02

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyMon May 02, 2011 10:07 pm

DR.X. wrote:
gh0sT_rider wrote:
sve su to picke,samo izmisljaju ovaj mi psovo familiju ovaj ono ovaj ono... zajebite me malo nadjite nekog drugog o.O
ja molim nekog ko je malo ozb da vidim, i da porazgovara sa par admina...(asko,DR.X.,Small) svima cu da im dam demo, da im dam ss, da im dam sta pozele ,samo da iskuliraju kad udjem na serveru!!! pozz gh0sT_rider

E OVAKO DA ODMA RIJESIMO NESTO ! NEKI DAN SI DOBIO BAN JER JE ALLENKO BIO SA TVOJIM NIKOM I PSOVAO FAMILIJU MENI ! PREMA TOME RIJESI TO S NJIM ILI MJENJAJ NICK! Hvala lijepo !

NECU DA MENJAM NICK,ovaj mi je nick vec godinu dana, i drugar mi je reko da je jkj dobar server navaratio sam i odma problemi sa adminima!!! A to sto meni neko krade nick to je drugi problem... a Small je stvarno nikakav covek!!! Lijepo mu kazem daj da resimo problem ljudi smo nismo stoka all izgleda ... kaze mi samo da palim wh, taj isti "ALLENKO" moze da pali wh i da psuje familiju tako da nisam ja taj!!!! i dobicete ss tako gde treba Wink i ne smaraj te vise za ALLENKA jebo vas on... pozz gh0sT_rider
Back to top Go down
DR.X.
Korisnik
Korisnik



Broj komentara : 7
Join date : 2011-05-02

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyTue May 03, 2011 8:33 pm

NECU DA MENJAM NICK,ovaj mi je nick vec godinu dana, i drugar mi je reko da je jkj dobar server navaratio sam i odma problemi sa adminima!!! A to sto meni neko krade nick to je drugi problem... a Small je stvarno nikakav covek!!! Lijepo mu kazem daj da resimo problem ljudi smo nismo stoka all izgleda ... kaze mi samo da palim wh, taj isti "ALLENKO" moze da pali wh i da psuje familiju tako da nisam ja taj!!!! i dobicete ss tako gde treba Wink i ne smaraj te vise za ALLENKA jebo vas on... pozz gh0sT_rider[/quote]

VIDI JARANE NAS PROBLEM NIJE DA MI GLEDAMO KO IGRA PREKO KOJEG NICKA. AKO JE NEKO PSOVAO DOBICE BAN. AKO JE PSOVAO NEKOME OD ADMINA ILI IGRACA DOBICE BAN SVAKI PUT KAD UDE. DAKLE TO STO JE ON KORISTIO TVOJ NICK TO JE 100% TVOJ PROBLEM A 0% NAS. PREMA TOME SKONTAJ STA CES. TKO ZNA MOZDA TAJ ISTI PALI WH KAD IGRA PREKO TVOG NICKA PA TI ISPASTAS. JA NISAM REKAO NI DA SI LOS NI DA SI DOBAR. NIJE FER SA TVOJE STRANE DA NAZIVAS POGRDNIM IMENIMA NAS ADMINE ILI BILO KOGA. STAVI SE U NASU POZICIJU PA SKONTAJ KAKO BI TI REAGOVO. ALI SVE SE MOZE RIJESITI PA CEMO I OVO Smile Smile Smile Pozzz DR.X.
Back to top Go down
gh0sT_rider
Korisnik
Korisnik



Broj komentara : 9
Join date : 2011-05-02

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyTue May 03, 2011 11:51 pm

DR.X. wrote:
NECU DA MENJAM NICK,ovaj mi je nick vec godinu dana, i drugar mi je reko da je jkj dobar server navaratio sam i odma problemi sa adminima!!! A to sto meni neko krade nick to je drugi problem... a Small je stvarno nikakav covek!!! Lijepo mu kazem daj da resimo problem ljudi smo nismo stoka all izgleda ... kaze mi samo da palim wh, taj isti "ALLENKO" moze da pali wh i da psuje familiju tako da nisam ja taj!!!! i dobicete ss tako gde treba Wink i ne smaraj te vise za ALLENKA jebo vas on... pozz gh0sT_rider

VIDI JARANE NAS PROBLEM NIJE DA MI GLEDAMO KO IGRA PREKO KOJEG NICKA. AKO JE NEKO PSOVAO DOBICE BAN. AKO JE PSOVAO NEKOME OD ADMINA ILI IGRACA DOBICE BAN SVAKI PUT KAD UDE. DAKLE TO STO JE ON KORISTIO TVOJ NICK TO JE 100% TVOJ PROBLEM A 0% NAS. PREMA TOME SKONTAJ STA CES. TKO ZNA MOZDA TAJ ISTI PALI WH KAD IGRA PREKO TVOG NICKA PA TI ISPASTAS. JA NISAM REKAO NI DA SI LOS NI DA SI DOBAR. NIJE FER SA TVOJE STRANE DA NAZIVAS POGRDNIM IMENIMA NAS ADMINE ILI BILO KOGA. STAVI SE U NASU POZICIJU PA SKONTAJ KAKO BI TI REAGOVO. ALI SVE SE MOZE RIJESITI PA CEMO I OVO Smile Smile Smile Pozzz DR.X. [/quote]

DR.X. slusaj me koliko god da igras na jkj ja igram dan vise 10000% i zato suti dobio si admina na nacin sto si molio muneta i eidosona zato suti molim te Wink a rijesit mozemo np.. asko je meni dao ssBAN slike ima na forumu, ali on ne zna sta je ssBAN , on misli da je to ban za stalno,barem sam ja tako shvatio xD
Back to top Go down
Lion-King




Broj komentara : 4
Join date : 2011-04-12

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyWed May 04, 2011 11:22 am

udi na p48 pa cu ti ja dat ssban pa ces vidit jeli je to ban za stalno.a ti si retard koji igra na p47 i kad dobijes ban lagano reset modem i idemo dalje.
Back to top Go down
DR.X.
Korisnik
Korisnik



Broj komentara : 7
Join date : 2011-05-02

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyWed May 04, 2011 11:44 am

DR.X. slusaj me koliko god da igras na jkj ja igram dan vise 10000% i zato suti dobio si admina na nacin sto si molio muneta i eidosona zato suti molim te Wink a rijesit mozemo np.. asko je meni dao ssBAN slike ima na forumu, ali on ne zna sta je ssBAN , on misli da je to ban za stalno,barem sam ja tako shvatio xD [/quote]

Pa bo2 jedan nije ti ovo neki botovski server da se admini dijele samo tako kako ti mislis, ako cemo ici na ulizivanje onda bi pola servera trebalo imati admine Smile SmileSmile Smile
Back to top Go down
DR.X.
Korisnik
Korisnik



Broj komentara : 7
Join date : 2011-05-02

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyWed May 04, 2011 11:47 am

DR.X. slusaj me koliko god da igras na jkj ja igram dan vise 10000% i zato suti dobio si admina na nacin sto si molio muneta i eidosona zato suti molim te Wink a rijesit mozemo np.. asko je meni dao ssBAN slike ima na forumu, ali on ne zna sta je ssBAN , on misli da je to ban za stalno,barem sam ja tako shvatio xD [/quote]


pozicija nick score sati
2570 gh0st_rider 136 2.75
74 DR.X. 3830 184.02
DA DA IGRAS VISE OD MENE Smile ZNAM JA TO Smile
Back to top Go down
-litOw




Broj komentara : 4
Join date : 2011-04-15

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyWed May 04, 2011 12:43 pm

Baya wrote:
Ovdje pišite žalbe na admine i na njihov rad na serveru.


Evo ti jedna zalba , znam da je dzabe , ali ok !!!

Igra se dd2_2002 nick mi bio -kAAp <3 ( sa ovaj nick igram u Jkj1 ) , bio asko online , i napravio ss , ja postavio ih u foruma , a sad niko nece da me unbann , a i taaka , banned bio bez razloga , nitu psovao , nitu nista , samo sto mu teknal na ovaj da ja imam wh , pa vidi slike posle pricaj sta oces Wink))
Back to top Go down
HellMade




Broj komentara : 2
Join date : 2011-05-05

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyFri May 06, 2011 2:47 pm

U danasnje doba imate stvarno jadnih i napacenih admina na serveru. 188.127.124.208 - nek' me neko unban, da udjem da se ispsujem k'o kocijas!
Back to top Go down
Baya
Admin
Admin
Baya


Broj komentara : 160
Join date : 2011-04-08
Age : 28
Mjesto : Sarajevo

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyFri May 06, 2011 10:16 pm

-litOw wrote:
Baya wrote:
Ovdje pišite žalbe na admine i na njihov rad na serveru.


Evo ti jedna zalba , znam da je dzabe , ali ok !!!

Igra se dd2_2002 nick mi bio -kAAp <3 ( sa ovaj nick igram u Jkj1 ) , bio asko online , i napravio ss , ja postavio ih u foruma , a sad niko nece da me unbann , a i taaka , banned bio bez razloga , nitu psovao , nitu nista , samo sto mu teknal na ovaj da ja imam wh , pa vidi slike posle pricaj sta oces Wink))

Nije do mene, ja sam tu da uredjujem forum, obrati se nekome od admina na PM, mozda se smiluju da te unban. Rolling Eyes
Back to top Go down
https://jeditekodjoa.bosnianforum.com
DR.X.
Korisnik
Korisnik



Broj komentara : 7
Join date : 2011-05-02

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptySat May 07, 2011 7:17 am


Evo ti jedna zalba , znam da je dzabe , ali ok !!!

Igra se dd2_2002 nick mi bio -kAAp <3 ( sa ovaj nick igram u Jkj1 ) , bio asko online , i napravio ss , ja postavio ih u foruma , a sad niko nece da me unbann , a i taaka , banned bio bez razloga , nitu psovao , nitu nista , samo sto mu teknal na ovaj da ja imam wh , pa vidi slike posle pricaj sta oces Wink)) [/quote]



EJJ KAP PREGLEDAO SAM SLIKE JA POSTO VIDIM DA ON NE ULAZI UNBANNED SI Smile POZZZZ
Back to top Go down
-litOw




Broj komentara : 4
Join date : 2011-04-15

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptySat May 07, 2011 4:31 pm

DR.X. wrote:

Evo ti jedna zalba , znam da je dzabe , ali ok !!!

Igra se dd2_2002 nick mi bio -kAAp <3 ( sa ovaj nick igram u Jkj1 ) , bio asko online , i napravio ss , ja postavio ih u foruma , a sad niko nece da me unbann , a i taaka , banned bio bez razloga , nitu psovao , nitu nista , samo sto mu teknal na ovaj da ja imam wh , pa vidi slike posle pricaj sta oces Wink))



EJJ KAP PREGLEDAO SAM SLIKE JA POSTO VIDIM DA ON NE ULAZI UNBANNED SI Smile POZZZZ[/quote]



Jos nisam unbanned

STEAM_0:0:1373790608

ip : 77.29.75.16
Back to top Go down
HellMade




Broj komentara : 2
Join date : 2011-05-05

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptySun May 08, 2011 3:18 pm

Ama ko se to pravi majmun i banuje me sa pub1, da mu se krvi napijem ????
Back to top Go down
gh0sT_rider
Korisnik
Korisnik



Broj komentara : 9
Join date : 2011-05-02

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyMon May 09, 2011 8:24 am

Lion-King wrote:
udi na p48 pa cu ti ja dat ssban pa ces vidit jeli je to ban za stalno.a ti si retard koji igra na p47 i kad dobijes ban lagano reset modem i idemo dalje.
nije problem Wink al ja igram na p47 zato sto ste me ban na p48, al makne se ban tako da ucicu Wink
Back to top Go down
gh0sT_rider
Korisnik
Korisnik



Broj komentara : 9
Join date : 2011-05-02

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyMon May 09, 2011 8:25 am

DR.X. wrote:
DR.X. slusaj me koliko god da igras na jkj ja igram dan vise 10000% i zato suti dobio si admina na nacin sto si molio muneta i eidosona zato suti molim te Wink a rijesit mozemo np.. asko je meni dao ssBAN slike ima na forumu, ali on ne zna sta je ssBAN , on misli da je to ban za stalno,barem sam ja tako shvatio xD

Pa bo2 jedan nije ti ovo neki botovski server da se admini dijele samo tako kako ti mislis, ako cemo ici na ulizivanje onda bi pola servera trebalo imati admine Smile SmileSmile Smile
[/quote]
suti molim te... znam kako si dobio admina i suti Wink
Back to top Go down
DR.X.
Korisnik
Korisnik



Broj komentara : 7
Join date : 2011-05-02

Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine EmptyMon May 09, 2011 5:12 pm


suti molim te... znam kako si dobio admina i suti Wink[/quote]



sve je to lijepo i divno ali nakon konsultacija sa nekim ljudima sa srvr ovo cu ti reci: znaci ne zanimas me vise ni ti ni bilo ko ko je igrao preko tvog nika , ocekuj ban svaki put kad udjes u igru Wink posto se s tobom ne moze normalno pricat sad ce biit ovako i nikako drugacije Smile i nema potrebe da pises ponovo i odg na ovo jer necu citati : /
SLJEDECI?
Back to top Go down
Sponsored content





Žalbe na admine Empty
PostSubject: Re: Žalbe na admine   Žalbe na admine Empty

Back to top Go down
 
Žalbe na admine
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Žalbe na admine
» Žalbe na admine

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Jedite kod Joa Counter Strike 1.6 serveri :: Jedite kod Joa-
Jump to: