POSJETITE 85.114.140.135:28022 NOVI JEDITE KOD JOA SERVER!
POSJETITE 85.114.140.135:28022 NOVI JEDITE KOD JOA SERVER!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 jkj.ba (obavijest)

Go down 
3 posters
AuthorMessage
fuka_raid




Broj komentara : 1
Join date : 2011-05-14

jkj.ba (obavijest) Empty
PostSubject: jkj.ba (obavijest)   jkj.ba (obavijest) EmptySat May 14, 2011 9:57 am

Dakle,dosao sam da obavijestim da ce za koji dan leci domena jkj.ba , znaci bice i stranica i forum..
Potrebno je uplatiti 47 KM.
Zato svi koji zele donirati za jkj.ba nek na profil Jedite Kod Joa Zajednica (facebook) posalju PM sa kljucnom rijeci JKJ.BA DONACIJA (u naslovu) i dobit ce sva potrebna upustva,ostale PM-ove koje ne budu imala ovaj naslov nece nista dobit,cim posaljete PM,odgovor ce te dobiti u najkracem roku!

Zop fuka
Back to top Go down
DeMoNcEk
Korisnik
Korisnik



Broj komentara : 18
Join date : 2011-04-12

jkj.ba (obavijest) Empty
PostSubject: Re: jkj.ba (obavijest)   jkj.ba (obavijest) EmptySat May 14, 2011 12:49 pm

fuka_raid wrote:
Dakle,dosao sam da obavijestim da ce za koji dan leci domena jkj.ba , znaci bice i stranica i forum..
Potrebno je uplatiti 47 KM.
Zato svi koji zele donirati za jkj.ba nek na profil Jedite Kod Joa Zajednica (facebook) posalju PM sa kljucnom rijeci JKJ.BA DONACIJA (u naslovu) i dobit ce sva potrebna upustva,ostale PM-ove koje ne budu imala ovaj naslov nece nista dobit,cim posaljete PM,odgovor ce te dobiti u najkracem roku!

Zop fuka

Zasto da placam za nesta,kad to nesta niko neodrzava ni nista... Smile
Back to top Go down
bLLaster;
Korisnik
Korisnik
bLLaster;


Broj komentara : 129
Join date : 2011-04-09
Age : 28
Mjesto : Sarajevo

jkj.ba (obavijest) Empty
PostSubject: Re: jkj.ba (obavijest)   jkj.ba (obavijest) EmptySat May 14, 2011 3:40 pm

Jedite kod Joa se gasi, nema više servera i nemoj se truditi oko foruma. To je bilo to što se tiče, budite mi pozdravljeni.
Back to top Go down
http://hightensetm.bosnianforum.com/forum
Sponsored content





jkj.ba (obavijest) Empty
PostSubject: Re: jkj.ba (obavijest)   jkj.ba (obavijest) Empty

Back to top Go down
 
jkj.ba (obavijest)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Arhiva i kanta :: Kanta-
Jump to: