POSJETITE 85.114.140.135:28022 NOVI JEDITE KOD JOA SERVER!
POSJETITE 85.114.140.135:28022 NOVI JEDITE KOD JOA SERVER!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Predstavite nam se

Go down 
+12
Fr4nK3nSt31n
dzile
virus
BlaCk MaMba
.sOnic
rat
^^GuNNeR^
DeMoNcEk
bLLaster;
DeGeN
invisible
Baya
16 posters
AuthorMessage
Baya
Admin
Admin
Baya


Broj komentara : 160
Join date : 2011-04-08
Age : 28
Mjesto : Sarajevo

Predstavite nam se Empty
PostSubject: Predstavite nam se   Predstavite nam se EmptyFri Apr 08, 2011 10:34 pm

Ukoliko ste novi na forumu i želite da nam se predstavite, ovdje možete napisati svoju ''kratku biografiju''.

Evo da se ja prvi predstavim.

Zovem se Faruk Bajić, idem u Srednju Elektrotehničku Školu u Sarajevu. Postao sam član JKJ Zajednice kada je otvoren JKJ DM server i zadržao se sve do danas. Već duže vrijeme vršim funkciju administratora na našem DM serveru i Global Moderatora na forumu. Sada sam malo manje aktivan na serverima zbog obaveza (škola, treninzi..), ali to će se popraviti uskoro. CS 1.6 igram već pune tri godine 4 fun. Od kad sam došao na JKJ servere i forum stekao sam nova poznanstva, mnogo igrača sam upoznao i uživo. Nadam se da neće biti nikakvih problema i da će sve biti još bolje nego prije.

Sada je red na vas. Smile Arrow
Back to top Go down
https://jeditekodjoa.bosnianforum.com
invisible
Korisnik
Korisnik
invisible


Broj komentara : 29
Join date : 2011-04-08
Mjesto : Sarajevo

Predstavite nam se Empty
PostSubject: Re: Predstavite nam se   Predstavite nam se EmptySat Apr 09, 2011 7:38 am

Zovem se Tarik Osmanagic i imam 14 godina ('96), aBd u maju 15.
Treniram Dzudo, a na JKJ Community-u sam, hajmo reci od nekog samog pocetka. (neke 2,5 g.)
Sto se tice CSa opcenito, igram 4 godine online aktivno.
Na JKJ Community-u sam upoznao mnogo dobre raje, neka raja je i otisla, ali nadam se da ce se vratiti. Smile

Toliko od mene. I love you
Back to top Go down
https://jeditekodjoa.bosnianforum.com
DeGeN
Korisnik
Korisnik
DeGeN


Broj komentara : 40
Join date : 2011-04-12
Age : 29
Mjesto : Butmir <3

Predstavite nam se Empty
PostSubject: Re: Predstavite nam se   Predstavite nam se EmptyTue Apr 12, 2011 8:05 pm

Zovem se Amer Viteškić, idem u Drugu gimnaziju u Sarajevu. Imam 15 godina xd rođen 2.marta .Živim u Butmiru . Podugo igram kantera sa prestancima , a inače volim spamat al neću po ovom forumu Embarassed , msn : amer_man.utd@hotmail.com ; dosta od mene ^^
Back to top Go down
bLLaster;
Korisnik
Korisnik
bLLaster;


Broj komentara : 129
Join date : 2011-04-09
Age : 28
Mjesto : Sarajevo

Predstavite nam se Empty
PostSubject: Re: Predstavite nam se   Predstavite nam se EmptyWed Apr 13, 2011 10:18 am

Zovem se Fuad Rotić, 15 godina nastala. Stanujem u Sarajevu tačnije na Kovačićima. Igram na JKJ serverima već 5godina, na DM'u admin. Kanter iskustvo kao što sam već naveo 5godina. Et dosta ae sad Razz
Back to top Go down
http://hightensetm.bosnianforum.com/forum
DeMoNcEk
Korisnik
Korisnik



Broj komentara : 18
Join date : 2011-04-12

Predstavite nam se Empty
PostSubject: muchaaa   Predstavite nam se EmptyWed Apr 13, 2011 12:40 pm

Zovem se Muamer Becirovic...imam 20 god...Ne idem u skolu xD
Igram na JKJ2 od kako je podignut u to vrijeme sam i dobio net tako da je to prvi server gdje sam poceo igrat,tu sam i admin dugo dugo Very Happy
Back to top Go down
^^GuNNeR^
Korisnik
Korisnik
^^GuNNeR^


Broj komentara : 213
Join date : 2011-04-12
Age : 29
Mjesto : The Crime Land!

Predstavite nam se Empty
PostSubject: Re: Predstavite nam se   Predstavite nam se EmptyWed Apr 13, 2011 8:31 pm

Zovem se Nail Kojic.Druga godina srednje ET skole ..Imam 16 god skoro 17 xd.Zivim u Peć - kosovo
igram na jkj skoro 2 godine

toliko od mene ovaj MM Very Happy
Back to top Go down
rat
Korisnik
Korisnik



Broj komentara : 5
Join date : 2011-04-13

Predstavite nam se Empty
PostSubject: Re: Predstavite nam se   Predstavite nam se EmptyWed Apr 13, 2011 9:50 pm

A mirza se zovem 16 godina bio admin na jkjzm (medju prvima) od samog pocetka sam na jkj i evo opet ostajem uz jkj community iako smo spali sa domene na ovaj qrac tj. free domenu...
Back to top Go down
.sOnic




Broj komentara : 1
Join date : 2011-04-14

Predstavite nam se Empty
PostSubject: Re: Predstavite nam se   Predstavite nam se EmptyThu Apr 14, 2011 9:08 pm

My name is Bond, James Bond.. furam vas xD mene niko ne zna.. imam haman pa dvajes godina, radim i zivim u Sarajevu.. Inace poznat po nadimku Tara. Igram na JKJ serverima prije nego su se pojavili online (samo Cak Norris i ja) Very Happy
Back to top Go down
BlaCk MaMba
Korisnik
Korisnik
BlaCk MaMba


Broj komentara : 6
Join date : 2011-04-13
Age : 38
Mjesto : Srebrenik

Predstavite nam se Empty
PostSubject: Re: Predstavite nam se   Predstavite nam se EmptyFri Apr 15, 2011 11:52 am

Zovem se Edis, imam ako nemam i vise godina, ne idem u skolu to sam zavrsio davno. Radim na ZFBH, ozenjen uskoro ce doci JUNIOR MAMBA (Abd). Igram dugo na jkj serverima al jos nisam naucio Very Happy , to nije ni bitno jer sam tu radi zezanja. Ako vas sta jos interesuje dodjte u Srebrenik pa me pitajte. Razz
Back to top Go down
virus
Korisnik
Korisnik
virus


Broj komentara : 85
Join date : 2011-04-14
Mjesto : u sobi

Predstavite nam se Empty
PostSubject: Re: Predstavite nam se   Predstavite nam se EmptyFri Apr 15, 2011 11:52 pm

Zovem se marko, u slobodno vrijeme igram huge i skupljam salavetice xD pozdravljam sve vas u rezij i studiju i sve koji me znaju i neznaju Very Happy

msn ako neko oce: marko_golemac@live.com
Back to top Go down
dzile
Korisnik
Korisnik
dzile


Broj komentara : 23
Join date : 2011-04-12

Predstavite nam se Empty
PostSubject: Re: Predstavite nam se   Predstavite nam se EmptySat Apr 16, 2011 6:55 pm

Zovem se Dzihad Jusufovic.. 1996 sam godiste .. treniram karate i odlican sam ucenik Smile
Back to top Go down
Fr4nK3nSt31n
Korisnik
Korisnik
Fr4nK3nSt31n


Broj komentara : 16
Join date : 2011-04-16

Predstavite nam se Empty
PostSubject: Re: Predstavite nam se   Predstavite nam se EmptySat Apr 16, 2011 8:03 pm

Zovem se Haris i idem u 2 raz Elektrotehnicke skole Smile

Prvi put sam poceo igrat cs prije 3 godine a prije godinu i po sam se pridruzio jkj zajedenici Smile tj prvi server na koji sam usao je bio Jedite Kod Joa Zombie i tako pucao pa dobio admina prije 3-4 mjeseca Smile

Sto se tice treninga idem u teretanu vec nekih 10 mjeseci Smile

nick in game: !!!***Fr4nK3nSt31n***!!!

eo msn ko oce da me add : kimi_95@live.com


pozz


Back to top Go down
hameee
Korisnik
Korisnik
hameee


Broj komentara : 15
Join date : 2011-04-22
Mjesto : Brekaa <3

Predstavite nam se Empty
PostSubject: Re: Predstavite nam se   Predstavite nam se EmptySat Apr 23, 2011 5:25 pm

Zovem se Hamid Agic, imam 15 god. i zivim u Sarajevu. Igram cs/a odprilike 3 god. Admin sam na jkj DM. Moj msn : hame1939@live.com

Toliko od mene Wink
Back to top Go down
D.Doc

D.Doc


Broj komentara : 2
Join date : 2011-04-24
Age : 36
Mjesto : Breza

Predstavite nam se Empty
PostSubject: D.Doc ex Strippy   Predstavite nam se EmptySun Apr 24, 2011 9:05 pm

evo ja sam vanja đurić, ( bivsi nick Strippy ) Smile 4. godina arhitekture u sarajevu, cs igram od 2001... Smile to znaci mnogoo dugo.. et neda mi se tipkat vise Very Happy pozz all... Smile
Back to top Go down
navigator
Korisnik
Korisnik
navigator


Broj komentara : 6
Join date : 2011-05-02

Predstavite nam se Empty
PostSubject: Re: Predstavite nam se   Predstavite nam se EmptyTue May 03, 2011 1:18 pm

Zovem se Edi,1997. sam godiste, bavim se kosarkom cs sam poceo igrat prije 4,5 godine na jkj zajednici igram 1 godinu...


Moj nick u cs-u:Navig@tor

Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
DR.X.
Korisnik
Korisnik



Broj komentara : 7
Join date : 2011-05-02

Predstavite nam se Empty
PostSubject: Re: Predstavite nam se   Predstavite nam se EmptySat May 07, 2011 7:25 am

Pozzzzz. Zovem se Adnan Pacoli 16 godina, drugi sam razed, odlican ucenik xD. Igram cs na JKJ serverima vec neke 2 godine. Admin na JKJ . Toliko od mene. Pozzz by DR.X. :$ Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Predstavite nam se Empty
PostSubject: Re: Predstavite nam se   Predstavite nam se Empty

Back to top Go down
 
Predstavite nam se
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Forum-
Jump to: